Сергій Козир озвучив нові підходи у ремонті та будівництві доріг

Сергій Козир озвучив нові підходи у ремонті та будівництві доріг
14 октября 2021 года.

Зробив неякісну дорогу, маєш переробити за власний кошт, вважає кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир. Без доріг немає економічного розвитку, життя в населених пунктах зупиняється. По дорогах гроші мають текти у громади, а не люди втікати у великі міста.

Пункти своєї передвиборчої програми щодо підходів в ремонті, реконструкції та будівництві доріг, які потрібно впровадити, кандидат представив під час зустрічі з колективами підприємств Бериславського району.

На думку Сергія Козиря, необхідно при плануванні дорожнього будівництва враховувати інтереси громад. Дороги місцевого значення мають стати таким же пріоритетом для влади, як і загальнодержавні дороги. Збудовані дороги потрібно вберегти від руйнування за допомогою збільшення кількості контрольновагових пунктів. А для організацій, які будують автошляхи, ввести єдине правило: «зробив неякісну дорогу, маєш переробити за власний кошт».
Сергій Козир розповів і про вже зроблене у дорожній сфері за час його перебування на посаді голови та заступника голови Херсонської ОДА. Без перебільшення 2019-2021 рр. стали для дорожньої сфери Херсонщини знаковими.

Відремонтовано у 8 разів більше доріг, ніж за останні 10 років.

З 2019 року вже оновлено 190 км доріг. А це майже 15% від усієї мережі державних шляхів (зокрема, 54 км автомобільної дороги М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), 77 км автодороги Р-57 Олешки - Гола Пристань - Скадовськ та 18 км дороги Р-47 Херсон - Нова Каховка - Генічеськ).

Запроваджено довгострокове планування та здійснено укрупнення проєктів. У минуле відійшли ділянки по 4-10 кілометрів. Нині дороги ремонтуються за маршрутним принципом. Також змінено підхід до якості ремонтних робіт: у поточному середньому ремонті влаштовується 2-3 шари асфальтобетону та укріплюється основа.

У 2021 р вже відремонтовано 70 км автодоріг (68% від плану), до кінця року планується завершити ремонт ще 50 км доріг державного значення. Перспективний план на 2022 рік - відремонтувати та збудувати 661,88 км доріг Херсонщини.

Політична реклама

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости