Сергій Козир обговорив питання розвитку аеропорту з представниками «Turkish Airlines»


15 апреля

Голова облдержадміністрації Сергій Козир зустрівся з представниками авіакомпанії «Turkish Airlines Inс.» та обговорив проблемні питання щодо розвитку аеропорту в Херсоні.

Так, директор представництва авіакомпанії «Turkish Airlines Inс.» в м.Херсон Ахмет Турсун звернув увагу на необхідність реконструкції злітно-посадкової смуги, світлосигнального обладнання відповідно до міжнародних стандартів.

«Ми раді працювати в Херсоні. Ставимо в пріоритет безпеку й комфорт наших пасажирів, надання їм якісного сервісу, і сподіваємося на підтримку влади», - зазначив представник авіакомпанії.

Очільник Херсонщини Сергій Козир зауважив: «Ми розуміємо, що для туристичної привабливості регіону, розвитку бізнес активності, підвищення мобільності населення потрібен розвинений сучасний аеропорт. У поточному році завершиться проект з оновлення світлосигнальної системи. Аеропорт матиме змогу приймати повітряні судна в нічний час доби та при несприятливих погодних умовах».

Вже розпочато розробку проекту з реконструкції огорожі аеропорту. У поточному році розпочнеться частина робіт. Це є головною вимогою Державіаслужби та авіакомпаній щодо організації системи контролю доступу та підвищення авіаційної безпеки. В планах є оновлення радіонавігаційної та інструментальної систем посадки в аеропорту.

Крім того, нещодавнім рішенням обласної ради аеродромний комплекс аеропорту передано в державну власність. Реконструкцію аеропорту буде проведено в рамках Національної програми Президента України "Велике будівництво" та державної цільової програми розвитку аеропортів. Це дозволить збільшити її міцність, у результаті чого польоти стануть частішими та ще безпечнішими.

За словами голови облдержадміністрації, було важливо почути про стан справ не тільки від керівництва летовища, але й зі сторони авіаперевізників, що працюють в аеропорту.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости