Сергій Козир: Херсонщина планує реалізувати 20 проєктів у співпраці з НКПВУ


6 мая 2021 года.

Вже у липні стартує конкурсний відбір проєктів, які реалізуються в другій фазі Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. На цю фазу можна буде подавати комплексні проєкти з реконструкції або будівництва, які матимуть позитивний соціальний ефект для жителів громади.

Загалом на реалізацію проєктів буде виділено близько 340 млн євро. Участь в програмі можуть взяти 10 областей України, серед них й Херсонщина.

Під час наради з представниками органів місцевого самоврядування голова облдержадміністрації Сергій Козир наголосив, що Херсонщина має реалізувати у співпраці з НКПВУ щонайменше 20 проєктів.

"Це чудова можливість розвинути нашу область, а тому Херсонщина має реалізувати якомога більше проєктів. Зараз ми маємо зробити якісні проєкти, які зможуть обов'язково пройти конкурсний відбір Мінрегіону", - зазначив очільник Херсонщини.

Детальніше про основні вимоги до проєктів розповів заступник голови ОДА Микола Якименко:

  • орієнтовна вартість - від 15 млн грн до 150 млн грн;
  • комунальна або державна форма власності;
  • співфінансування у розмірі близько 25% на покриття витрат на сплату податків і зборів, комісії за конвертацію валюти, страхування, авторський нагляд тощо;
  • наявність затверджених проєктів будівництва та результатів проведення їх державної експертизи станом на 2021 рік.

Тож наразі команда облдержадміністрації спільно з представниками органів місцевого самоврядування працюватиме над формуванням попереднього переліку проєктів, які надалі будуть подані на конкурсний відбір Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости