Сергій Козир долучився до відкриття чергової сторінки «Естафети морських поколінь»

Сергій Козир долучився до відкриття чергової сторінки «Естафети морських поколінь»
14 октября

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир долучився до відкриття чергової сторінки «Естафети морських поколінь» Херсона та нашої прекрасної області.

837 курсантів Херсонської морської державної академії сьогодні присягнули на вірність Україні, своїй професії та морським традиціям.

Привітати майбутніх підкорювачів морів та океанів, на набережній у парку Слави, зібралися їх рідні та друзі, викладачі академії та жителі міста.

моряки

«Посвята у курсанти завжди зворушлива та красива подія. Саме у Херсоні, майже 200 років тому, розпочалася підготовка фахівців у першому на території України морському навчальному закладі. За цей час його випускниками стали більше 75 тисяч моряків. І, щороку, цю традицію гідно продовжують молоді фахівці. Херсонська державна морська академія ніколи не зупиняється на досягнутому, стрімко зростає та розширює нові кордони, як у тісній співпраці з міжнародними партнерами так і у працевлаштуванні випускників. Тож щиро бажаю викладачам та курсантам завжди йти впевнено до нових вершин», - сказав він під час урочистостей.

моряки

Символічно, що день присяги співпав із Днем українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника і захисниці України.

«Від щирого серця бажаю бути вірними присязі, а Покрова Святої Богородиці нехай завжди оберігає. Гідно несіть прапор країни!», - додав він.

Політична реклама

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости