Сергій Козир: Держава має контролювати комунальні тарифи для населення та соціальних об‘єктів

Сергій Козир: Держава має контролювати комунальні тарифи для населення та соціальних об‘єктів
22 октября 2021 года.

На позачерговій сесії Херсонської обласної ради депутати прийняли рішення виділити близько 20 мільйонів грн з бюджету на компенсацію різниці у тарифах на опалення закладів соціальної сфери.

Зазначеному рішенню передувала ситуація пов'язана з відключенням Херсонської обласної лікарні від газопостачання.

Голова Херсонської облдержадміністрації та кандидат у народні депутати по 184 округу від партії "Слуга народу" Сергій Козир вважає, що держава має контролювати комунальні тарифи для соціальних об‘єктів та населення.

"На прикладі Херсонської обласної лікарні, ми побачили, що неконтрольовані та непрогнозовані зміни плати за постачання енергоресурсів можуть призвести до вкрай негативних наслідків, в першу чергу, для здоров'я наших людей. Не можуть лікарні, дитячі садочки, взагалі всі заклади соціальної сфери країни залежати від рішень приватного сектору, іноді з економічної точки зору і виправданих, але прийнятих без врахування інших, людських, чинників. Це моя позиція. І ця позиція червоною лінією прописана в моїй передвиборчій програмі - держава і тільки держава має контролювати питання тарифів на всі комунальні послуги для соціальної сфери та населення", - прокоментував Сергій Козир.

Політична реклама

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости