Що необхідно для того, щоб запустити переробку сміття у Голопристанській ОТГ

Що необхідно для того, щоб запустити переробку сміття у Голопристанській ОТГ
19 июня 2019 года.

21 червня о 10:00 в бібліотеці міста Гола Пристань (Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1-го травня, 45а) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми запровадження у новоствореній Голопристанській міській ОТГ процесу переробки сміття.

У громаді давно почали роздільний збір сміття, але немає потужностей для переробки вторсировини, що робить роздільний збір беззмістовним. До того ж, як і в інших громадах області, у Голій Пристані немає стратегії вирішення проблеми засміченості територій.

Громадська організація "Центр UA" разом з мешканцями Голопристанської територіальної громади, депутатами міської та селищних рад ради, громадськими активістами обговорять організацію переробки сміття Голопристанської ОТГ та можливі способи фінансування.

Питання до обговорення:

  • Як організувати переробку сміття Голопристанської ОТГ?
  • Як і звідки залучити кошти для вирішення проблеми?
  • Чи готова громада приймати на переробку сміття з інших населених пунктів?
Учасники консультації:

  • Світлана Лінник, заступник Голопристанського міського голови
  • Віктор Маруняк, Старозбур'ївський сільський голова
  • Сергій Нікітенко, регіональний представник ГО "Центр UA" у Херсонській області.
За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенко за телефоном (050) 547 05 59 або на пошту most.ks.ua@.gmail.com

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою", що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости