З 4 січня Андрій Граділь почав працювати на посаді заступника голови Херсонської ОДА, куди був призначений ще у грудні.
Відповідати він буде у командні Лагути за питання розвитку економіки, фінансів, туризму, курортів, інвестиційної діяльності, децентралізації та аудиту.
Сьогодні ж на сайті ОДА з’явилася біографічна довідка нового заступника.
Посадовцю у цьому році виповниться 49 років. Народився він у Херсоні. Батько Андрія Граділя Іван Андрійович був проректором Херсонського державного педагогічного інституту. А сам посадовець у 1995 році закінчив Херсонський індустріальний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності».
Пізніше навчався у Національній академії державного управління при Президентові України, захистив кандидатську дисертацію.
Трудовий стаж складає 26 років, 12 з яких він працював на державній службі.
З 1995 по 2000 роки Граділь працював на різних посадах у Херсонській обласній дирекції Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна».
Потім два роки працював заступником начальника Херсонського обласного управління відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».
З 2002 по 2005 роки працював директором Херсонської філії, відкритого акціонерного товариства «Мегабанк».
У березні 2005 року, став заступником «помаранчевого» губернатора Бориса Сіленкова, пропрацювавши на цій посаді п’ять років – всю каденцію голови ОДА-довгожителя.
З 2007 по 2012 роки Андрій Граділь працював доцентом кафедри податкової та бюджетної політики, Херсонського національного технічного університету.
А з 2012 по 2017 роки очолював Управління Національного банку України у Херсонській області, спочатку у якості начальника, а потім представника.
В наступні два роки Граділь працював заступником Міністра фінансів України в уряді Гроймана. Звідки перевівся на посаду начальника управління внутрішнього аудиту Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.
Останні два роки викладав на кафедрі публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України. Спочатку на посаді доцента, а потім професора кафедри.