Що і для чого копають біля міськради?

Що і для чого копають біля міськради?
21 ноября 2019 года.

Найближчим часом,біля будівлі місьвиконкому, спеціалістами водоканалу будуть змонтовані пожежні гідранти зовнішнього та колодязьного типу,європейського виробництва.

Про це повідомив директор підприємтва Михайло Чемерис.

"Наземні гідранти гармонійно виглядають на територіях шкіл,дитячих садків міских площах та парках, легко доступні для пожежників особливо у зимовий час,коли колодязі засипані снігом", - повідомив він.

До сьогодні, у Херсоні, використовуються пожежні гідранти вітчизняного виробництва. На жаль, гідранти українського виробника виходять з ладу після 3-5 відкриттів,ненадійні в експлуатації, викликають масу нарікань з боку пожежників і уже через рік потребують або вартісного ремонту або заміни.Вартість заміни подібного гідранту складає 3600грн.Враховуючи,що на обслуговуванні водоканалу знаходиться 1132 комунальних гідранти,не важко порахувати в яку копійку обходиться їх утримання.

гидраснт

Європейські виробники надають 10-ти річну гарантію безвідмовної роботи гідрантів. Вартість гідранту, залежно від типу, складає сім-дванадцять тисяч грн. Багато міст України,через міські,цільові програми,проводять системну заміну гідрантів.

"Буду пропонувати, з 2020 року, прийняти подібну довготермінову програму у нашому місті", - пообіцяв Чемерис.

Пожежні гідранти використовуються для заповнення цистерн пожежних автомобілів під час гасіння пожеж. Яка біда може відбутися, якщо під час пожежі потрібний гідрант виявиться не працюючим напевно пояснювати не потрібно.

Теги: гидрант
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости