Ще у 21 тисячі херсонців водопровідні мережі готові до літа


21 апреля 2017 года.

19-21 квітня фахівці ВКГ «Корабел» Херсонського Водоканалу успішно здійснили планове чищення резервуарів питної води та дезінфекцію водопровідних мереж мікрорайону «Корабел». Усі роботи проведено відповідно до технологічного процесу та у встановлений термін.

19 квітня було проведено чищення резервуарів чистої води без відключення мешканців мікрорайону від водопостачання - обидві насосні станції було зупинено, але артезіанські свердловини продовжили працювати.

20 квітня подача води була припинена і фахівцями Водоканалу були виконані роботи по заміні запірної арматури та ремонту водопровідних мереж, після чого вода з гіпохлоритом натрію була подана в магістралі для дезінфекції.

Спеціалістами химіко-бактеріологічної лабораторії питної води постійно здійснювався контроль концентрації реагента у мережі.

21 квітня о 8 годині ранку водопостачання мкр «Корабел» було повністю відновлено.

Для довідки. Чищення резервуарів питної води та дезінфекція водопровідних мереж у мікрорайоні «Корабел» виконані згідно наказа від 10.04.2017 № 159 по МКП «ВУВКГ м.Херсона» та відповідно до розпорядження міського голови м.Херсона від 26.02.2017 №165-р.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости