В чергове, протидія корупції адміністративно-правовими засобами принесла свої результати. Так, Херсонською обласною прокуратурою забезпечено участь у розгляді Херсонським міським судом протоколу НАЗК про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією щодо подання завідомо недостовірних відомостей у щорічній декларації колишнім першим заступником голови Херсонської обласної ради (ч. 4 ст. 172-6 КУпАП).
Установлено, що колишній посадовець надав недостовірну інформацію щодо вартості належних йому рухомого майна, корпоративних прав та фінансових зобов’язань, крім того, не вказав відомості про суми отриманих доходів, у тому числі членами сім’ї, на загальну суму понад 2,2 млн грн.
За вчинене правопорушення на посадовця накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн.
Рішення суду вже набрало законної сили.