Ще двом членам так званого "Комітету спасіння Херсонщини" повідомлено про підозру у співпраці з державою-агресором

Ще двом членам так званого
3 мая

Секретарю та члену так званого «Комітету спасіння Херсонщини» Тетяні Кузміч та Георгію Кальонову повідомлено про підозру у співпраці з державою-агресором, організації та проведенні політичних заходів на підтримку дій окупаційної влади. Про це йдеться на сторінці Київської міської прокуратури.

Згідно із матеріалами досудового розслідування, під час окупації міста Херсон збройними силами російської федерації Кузміч та Кальонов вступили у злочинну змову з представниками держави-агресора та добровільно погодилися на співпрацю з ними.

"Підозрювані брали безпосередню участь у створенні на тимчасово окупованій території незаконного формування під назвою «Комитет спасення Херсонщины «За мир и порядок»». У ході засідання вказаного комітету підримали голосування за підтримку дій окупаційної адміністрації держави-агресора. Також на цьому засіданні підозрювана була обрана секретарем комітету",- йдеться у повідомленні.

Раніше в межах цього ж  кримінального провадження прокуратура повідомила про підозру Володимиру Сальдо.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Детально про так званий "Комітет спасіння Херсонщини" ми писали тут, а про Тетяну Кузміч - тут.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости