СБУ провела антитерористичні навчання в Херсонському морському порту: відбили «терористичну» атаку

СБУ провела антитерористичні навчання в Херсонському морському порту: відбили «терористичну» атаку
24 июня

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Херсонській області провела масштабне тренування на території «Херсонського морського торговельного порту».

За сценарієм навчань, одна з «теростичних» груп намагалася вчинити «теракт» на території морського торговельного порту та захопила у «заручники» працівників підприємства. Інша група умовних терористів захопила вантажне судно та висунула вимоги.

Антитерористична операція на захопленому «терористами» судні проходила у кілька етапів: після завершення переговорів розпочалася активна фаза.

учения

Спецпризначенці СБУ нейтралізували «терористів» і звільнили «заручників». Учасники навчань поетапно відпрацювали спільні дії, оцінили ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам.

Після завершення тренувань, Координаційна група детально проаналізувала рівень виконання поставлених завдань, визначила стан захищеності підприємства та надала чіткі інструкції його керівництву щодо дій при можливих загрозах.

Сбу

До заходів були залучені підрозділи Управління СБУ в Херсонській області, спецпризначенці СБУ з різних регіонів, працівники спецпідрозділу «Корд», представники Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної гвардії, Херсонського морського порту та органів місцевої влади.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости