СБУ просить Володимира Миколаєнка посилити рівень безпеки в міськраді

СБУ просить Володимира Миколаєнка посилити рівень безпеки в міськраді
2 апреля 2015 года.

Начальник управління Служби безпеки України в Херсонській області Дмитро Ярмак просить міського голову Володимира Миколаєнка посилити рівень охорони будівлі Херсонської міської ради.

Про це йдеться в офіційному листі, надісланому на ім'я міського голови.

Нагадаємо, що вчора у міськраді виявили сумку невідомого походження. У зв'язку з цим, терміново були евакуйовані усі працівники, а на місце знахідки прибули бригада МНС, пожежники та «швидка допомога». В сумці не виявилося небезпечних предметів.

«В процесі здійснення перевірки рівня антитерористичної захищеності будівлі...Херсонської міської ради... виявлено низку негативних чинників, які суттєво знижують рівень охорони об'єкта», - вказано в листі СБУ.

Тож, зважаючи на це, міським головою планується посилити заходи безпеки у будівлі міської ради, але разом з тим, не зменшити рівень прозорості та відкритості місцевої влади.

Крім того, управління СБУ в області рекомендує Володимиру Миколаєнку встановити в будівлі міської ради систему «відеоконтролю з функцією збереження та накопичення отриманої інформації та засоби забезпечення огляду за проходом відвідувачів».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости