СБУ попереджає про антитерористичні навчання у Херсонському порту

СБУ попереджає про антитерористичні навчання у Херсонському порту
22 июня

23 червня на території державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» регіональною Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області будуть проведені антитерористичні навчання.

Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних. Під час навчань відпрацьовуватимуть алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам та перевіряти рівень антитерористичного захисту об'єкта критичної інфраструктури .

Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляд або заборона проїзду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Тренування проводяться у відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Служба безпеки України просить мешканців та гостей міста із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости