СБУ похвалилася адмінпротоколом інтернет-пропагандистці


1 апреля 2020 года.

Мешканку Херсона притягнуто до адмінвідповідальності за поширення у соцмережі неправдивих оголошень під час карантинних заходів.

Про це повідомили у прес-службі облСБУ.

На своїй сторінці у популярній соціальній мережі жінка розповсюджувала термінові оголошення про безкоштовні обстеження, видачу медичних масок та тестів для дослідження на COVID-19 у різних регіонах України.

"Правоохоронці встановили, що викладена у оголошенні інформація є недостовірною. Усі вказані контактні номери телефонів є недійсними. З огляду на той факт, що наразі кожний свідомий громадянин піклується за своє здоров'я і близьких наявність подібних фейкових оголошень могла ввести громадян в оману та викликати паніку серед населення", - йдеться у повідомленні.

СБУ спільно з поліцією склали відносно мешканки Херсона протокол за ознаками статті 173-1 (поширювання неправдивих чуток) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протокол направлено до суду для прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

При цьому, в СБУ не помічають діяльність російського пропагандиста Стрємоусова, який ретранслює фейки про пандемію та розповсюджує позицію сепаратистів на кшталт Олексія Журавка. 

Теги: сбу
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости