СБУ: Мангеру у СІЗО не дають психотропні препарати

СБУ: Мангеру у СІЗО не дають психотропні препарати
20 июля 2020 года.

Служба безпеки України спростувала заяву адвоката про погіршення стану здоров'я голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, якого відправили під варту у справі про вбивство Катерини Гандзюк.

Адвокат Мангера Андрій Мурашкін напередодні заявив, що його підзахисному у СІЗО дають психотропні препарати. Він пообіцяв подати клопотання про проведення судово-наркологічної експертизи.

Тимчасовий виконувач обов'язків відділу забезпечення досудового слідства СБУ Віктор Волковський у відповіді на запит Суспільного спростував цю заяву. За його словами, Мангер перебуває в ізоляторі тимчасового тримання СБУ з дотриманням усіх інструкцій.

«Підозрюваного Мангера тримають під вартою у двомісній камері. Там він перебуває один. Психотропні препарати йому не призначалися. Інформація щодо додавання психотропних препаратів в їжу не відповідає дійсності», - заявили в СБУ.

Наразі жодних скарг чи клопотань зі сторони адвокатів Мангера не надходило, додали в СБУ.

Нагадаємо, що суд продовжив тримання під вартою Владислава Мангера до 11 вересня.

16 червня його затримали в лікарні Херсона і доставили до суду в Києві для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За версією слідства, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер разом з Олексієм Левіним замовили завдання тяжких тілесних ушкоджень Гандзюк, що спричинило її смерть.

Херсонська активістка Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада 2018 року, через три місяці після нападу із застосуванням сірчаної кислоти в Херсоні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости