Сайт Херсонської міської ради отримав перше місце у рейтингу забезпечення доступу до публічної інформації


28 февраля 2018 года.

За результатами моніторингу забезпечення "права знати" органами місцевої влади у рамках Платформи "Омбудсмен+", який здійснив Центр "Ейдос", офіційний сайт Херсонської міської ради та її виконавчих органів отримав 80,9% рейтингу, що є найвищим показником серед міських рад України.

Під вибірку потрапило 96 органів місцевої влади, серед яких 24 облдержадміністрації, 22 облради, 24 міськради обласних центрів та 26 міськрад обласного чи районного значення.

Методологія дослідження складається з 4-х розділів та дозволяє комплексно оцінити рівень забезпечення доступу до публічної інформації розпорядниками:

Розділ І.Імплементації необхідних норм для забезпечення доступу до публічної інформації в офіційних документах, якими керуються в своїй роботі органи влади.
Розділ ІІ. Забезпечення доступу до публічної інформації у відповідь на інформаційні запити.
Розділ ІІІ. Забезпечення доступу до публічної інформації шляхом оприлюднення на офіційних сайтах.
Розділ IV. Забезпечення умов та безпосереднього доступу до публічної інформації в приміщенні суб'єкта владних повноважень.
Кожен з розділів має свою шкалу та порядок оцінювання. Максимальна кількість балів, яку можна отримати за кожен розділ - 25%. При підрахунку загального балу сумуються результати, які були отримані за кожен розділ.
Так, офіційний сайт Херсонської міської ради за II розділом отримав 22,7% із максимальних 25; за III - 336 балів, що є одним із найвищих значень серед досліджуваних сайтів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости