Рух до Автономної Республіки Крим суттєво ускладнено

Рух до Автономної Республіки Крим суттєво ускладнено
30 / 04 / 2014

Внаслідок непродуманих рішень нової влади Криму щодо організації повноцінного контролю пасажирів, транспортних засобів та вантажів на адміністративному кордоні між АР Крим та Херсонською областю, суттєво зросли черги у пунктах контролю.

Про це повідомляє помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із ЗМІ Андрій Базан.

Найбільші ускладнення наразі спостерігаються у пункті контролю «Чонгар». Тут черги на виїзд з материкової України розтягнулися на 4 кілометри та мають тенденцію до збільшення. В середньому оформлення однієї вантажівки у російських прикордонників триває не менше 40 хвилин, а легкових автомобілів - 20 хвилин. Внаслідок чого водіям легкових автомобілів доводиться очікувати своєї черги близько 5 годин, а вантажівок - не менше 10. В цей же час на в'їзд до материкової України жодних ускладнень не спостерігається.

Така ситуація негативно відображається, у першу чергу, на жителях Криму, які вимушені постійно їздити на материкову частину України. У свою чергу українські прикордонники вживають усіх засобів, щоб полегшити учасникам руху пересування в обидва напрямки.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости