Рух ЧЕСНО відкрив набір до "Школи комунікацій" для очільників громад

Рух ЧЕСНО відкрив набір до
03 / 12 / 2021

13 грудня стартує п'ятиденна "Школа комунікацій" для очільників громад та членів їхніх команд. Рух ЧЕСНО вже вдруге проводить таку навчальну програму.

Навчання буде корисним не лише для голів громад, а й їхніх помічників, які займаються комунікаціями.

"Чому варто пройти навчання в нашій школі. Допоможемо не тільки покращити комунікацію з жителями, а й вивести важливі для громади питання на національний рівень. Проводимо діагностику якості комунікації в громадах. Кожен з тренерів з унікальним досвідом, і може поділитися успішними практиками", - зазначає лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Усього буде п'ять модулів, тривалістю по півтори години. Навчання триватиме з 13 по 17 грудня. Старт лекцій о 10 ранку. Навчання безкоштовне та проходитиме в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Теми модулів:

Як розвивати інвестиційний та туристичний потенціал громади.

Як проблеми громади підняти на національний рівень.

Як будувати комунікацію в громаді через сайт і соцмережі.

Як владі комунікувати зі ЗМІ та коли вмикати кризові комунікації.

Як розвивати персональний бренд очільника громади.

Аби стати учасником навчальної програми, необхідно зареєструватися у гугл-формі. По завершенню навчання учасники зможуть отримати відеозаписи програм та навчальні матеріали.

Вперше Рух ЧЕСНО провів школу комунікацій для голів громад у травні. Тоді дводенний офлайн інтенсив пройшло шестеро очільників. Тут можна прочитати відгуки голів, які пройшли навчання.

Захід проводиться за підтримки Національного демократичного інституту.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости