Рух ЧЕСНО розпочинає масове розповсюдження листівок з результатами оцінки кандидатів

Рух ЧЕСНО розпочинає масове розповсюдження листівок з результатами оцінки кандидатів
24 октября 2012 года.

Київ, 24 жовтня  - Сьогодні  рух ЧЕСНО розпочинає всеукраїнську акцію з інформування виборців про результати  моніторингу кандидатів у депутати на відповідність критеріям доброчесності. Протягом трьох днів у 25регіонах країни буде поширено близько півмільйона листівок ЧЕСНО з переліком порушників «критеріїв доброчесності». Також учасники руху ЧЕСНО проведуть адресні акції з інформування виборців в окремих округах Київщини, Житомирщини, східних та західних областей. 

Поширенням листівок будуть займатися більше 400 волонтерів та учасників руху ЧЕСНО в усіх областях України. Усі бажаючі допомогти із поширенням результатів дослідження доброчесності партійних списків та кандидатів-мажоритарників можуть звертатися до прес-служби руху ЧЕСНО (info.chesno@gmail.com, (067) 622‑71‑12) для координації спільних зусиль. Акція триватиме до суботи, 27 жовтня.

Листівки з результатами дослідження виготовлено за підтримки міжнародних благодійних організацій та за кошти, що надійшли на благодійний рахунок ЧЕСНО. Зокрема, ЧЕСНО вдалося зібрати 112 830 грн, що надійшли у якості благодійної допомоги на виготовлення та розповсюдження листівок з результатами дослідження.

Інструкція з поширення листівок ЧЕСНО міститься на сайті руху

Електронні макети листівок з інформацією по кожному регіону для поширення мережею Internet доступні на офіційному сайті руху.

Мета інформаційних акцій з поширення листівок – забезпечити виборцям можливість доступу до різнобічної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору (згідно ст. 63 ЗУ «Про вибори народних депутатів України»).

Довідка

Інформаційні матеріали руху ЧЕСНО не є засобом передвиборної агітації у значенні положень Закону України «Про вибори народних депутатів України» (ст. 68).

ЧЕСНО є політично незаангажованим рухом. Громадянський рух ЧЕСНО не спонукає виборців голосувати за або проти певного кандидата у депутати або партію. Мета Руху – забезпечити виборцям можливість доступу до різнобічної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору (ст. 63 ЗУ «Про вибори народних депутатів України»).

Висновки щодо відповідності чи невідповідності «критеріям доброчесності» є оцінкою Руху ЧЕСНО. Детальні результати дослідження розміщені на офіційному сайті руху та постійно оновлюються.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости