Рух автобусів у Новій Каховці можна буде відстежувати за супутником


8 июля 2019 года.

Рух автобусів у Новій Каховці можна буде відстежувати за супутником. Про це повідомляє видання Новий день.

Кожен пасажир зможе дізнаватися про час прибуття будь-якої міської маршрутки онлайн.

Міськрада вирішила запровадити систему GPS-мониторингу на місцевому транспорті, що дозволить не лише створити більше зручностей для пасажирів, а й допоможе перевізникам відстежувати стан обслуговування маршрутів, дотримання водіями розкладів руху і оптимізувати логістику своїх транспортних засобів.

Для цього на останній сесії міськради була прийнята "Програма вдосконалення системи контролю пасажирського автобусного транспорту в м. Нова Каховка на 2019-2020 роки". На неї передбачено виділити з місцевого бюджету 80 тисяч гривень. За ці кошти планують встановити радіотермінали, змонтувати і підключити до супутникового зв'язку транспортні засоби.

Досі тут, як визнає начальниця відділу галузей економіки Новокаховської міськради Тетяна Мандебура, залишається серйозною проблемою недотримання графіків руху автобусів на міських і позаміських маршрутах. Нерідко виникають ситуації, коли жителі Таврійська або Дніпрян не можуть виїхати до Нової Каховки або ж змушені довгий час чекати автобусів чи користуватися послугами таксі й нелегальних перевізників.

За її словами, в першу чергу до системи супутникового мониторингу планується підключити автобуси пасажирського комунального підприємства "Автоцентр" і приватного підприємця Віталія Перетятька. В подальшому до неї можуть підключити шкільні автобуси і транспорт інших комунальних підприємств.

Крім того, запровадження єдиної міської системи управління і супутникового мониторингу пасажирського транспорту передбачає облаштування сучасних павільйонів на зупинках громадського транспорту з автоматизованими табло інформування часу прибуття автобусів і системами відеоспостереження, WI-FI доступом до інтернету і USB-порталами для безоплатної підзарядки мобільних телефонів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости