РСУ розгляне звернення щодо штату Херсонського міського суду


17 мая 2017 года.

18 травня відбудеться засідання Ради суддів України, на якому мають створити робочі групи з перевірки організаційної діяльності двох судів та розглянути звернення щодо заповнення штату Херсонського міського суду Херсонської області.

Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» в РСУ, засідання відбудеться 18 травня о 10:00 у приміщенні ДСАУ (вул. Липська, 18/5, м. Київ) в режимі відеоконференцзв'язку.

Орієнтовний порядок денний складатиметься з шести питань, серед яких:
- розгляд відкритого звернення зборів суддів Херсонського міського суду Херсонської області щодо заповнення штату суду; про створення робочої групи з метою перевірки організаційної діяльності Южноукраїнського міського суду Миколаївської області; про створення робочої групи з метою перевірки організаційної діяльності Львівського апеляційного адміністративного суду. Доповідачем
по цих питаннях виступатиме голова РСУ Валентина Сімоненко.

Члени РСУ також планують затвердити Орієнтовний план роботи на друге півріччя 2017 року та розглянути питання про заохочення.

На засідання запрошений голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк.

Нагадаємо, експеримент із перетворенням трьох районних судів міста Херсона в один міський завершився не так, як планувалося. Нова установа - Херсонський міський суд Херсонської області - запрацювала ще рік тому, проте справи в ній розглядають тільки 15 суддів. У той час як штатна чисельність - 46 осіб.

Крім того, до цього часу не завершена процедура ліквідації трьох райсудів.

Теги: суд
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости