«Розвиток громад»: херсонців запрошують на тренінг в с. Кізомис

«Розвиток громад»: херсонців запрошують на тренінг в с. Кізомис
20 июня 2017 года.

27-29 липня в с. Кізомис Херсонської області відбудеться тренінг «Розвиток громад» за програмою Британської Ради.

До участі запрошуються активні громадяни віком від 18 років, які хочуть покращити свої навички з ефективного ведення діалогу, командної роботи, проектного менеджменту, та воліють зробити своє місто або село кращим.

Тренінг проводиться Фондом "Об'єднання" за фінансової підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми "Активні громадяни".

Випускники, що пройдуть мінімум 75% тренінгу, отримають сертифікати та можливість подавати свої проекти на фінансування до Британської Ради.

Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори Британської Ради програми Active Citizens.

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 15 липня. Реєструватися потрібно ТУТ.

Організатори забезпечують відібраних учасників проживанням та харчуванням під час навчання.

Проїзд до місця проведення тренінгу та назад учасники покривають самостійно.

Початок тренінгу: 27 липня о 10:00

Під час тренінгу будуть розібрані такі теми:

розвиток довіри та взаєморозуміння

сталий розвиток в громадах

налагодження діалогу та робота в команді

виявлення проблем в громадах

написання проектів та проектний менеджмент

Учасники також матимуть можливість дізнатись про успішний досвід реалізації проектів у Херсонській області та поспілкуватися з активними громадянами, які вже отримували фінансування від Британської Ради. Це неймовірна можливість перейняти досвід від практиків, - від студентів до голів сіль рад, - які змогли залучити сотні тисяч гривень фінансування на розвиток своїх громад.

Про програму

З травня 2015 року Фонд "Об'єднання" є регіональним партнером Британської Ради в Україні у програмі «Активні громадяни». В рамках програми, ми проводимо навчання громад, проекти соціальної дії яких фінансує Британська Рада. Починаючи з травня 2015 року, Британська Рада підтримала ідеї наших випускників по всій Херсонській області на загальну суму понад пів мільйона гривень.

Тематика проектів відрізняється в залежності від часу та місця їх реалізації. Багато проектів було направлено на благоустрій парків, місць відпочинку для громадян, встановлення вуличного спортивного обладнання, реставрація зупинок або інших громадських об'єктів, підвищення туристичної привабливості населених пунктів через створення різних арт об'єктів та просторів, активізація громади через їх залучення до фестивалів, конкурсів, турнірів тощо.

Теги: тренінг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости