Розпочато розробку Стратегії регіонального розвитку Херсонської області на період до 2027 року


22 мая 2019 года.

21 травня, відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Херсонської області на період до 2027 року під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія.

На засіданні розглянули питання щодо процесу розробки Стратегії регіонального розвитку Херсонської області на період до 2027 року, обговорили результати соціально-економічного аналізу Херсонської області, бачення майбутнього Херсонщини та обсудили актуалізацію SWOТ-аналізу Херсонської області.

З метою забезпечення ефективної роботи робочої групи та зважаючи на її чисельність - 154 особи, робочу групу було поділено на 2 підгрупи і засідання проводилися у 2 етапи.

«Це надзвичайно важлива для області робота, оскільки її результат має стати путівником, схемою в подальшій консолідованій співпраці всіх гілок влади та громади. Адже Стратегія - це завжди питання доцільності: за допомогою яких інструментів ми плануємо досягти поставлених завдань», - зазначив Дмитро Бутрій.

Національний експерт зі стратегічного планування Програми «U-LEAD з Європою» Петро Мавко звернув увагу, що по темпам розвитку Херсонська область наразі посідає передові місця серед інших областей України.

«Розпочинається новий європейський планувальний цикл, у який ввійшла і Україна. Будемо розробляти Стратегію інноваційного розвитку з використанням підходу смарт-спеціалізації. Тобто потрібно виокремити ті сильні сторони й галузі на Херсонщині, які дійсно можуть показати її унікальність і спроможність», - пояснив Петро Мавко.

Він також окреслив основну ціль роботи - покращення рівня життя населення як у містах, так і у сільській місцевості, адже на сьогодні на території не тільки Херсонщини, а й всієї країни існує певна диспропорція між соціально-економічним розвитком міських та сільських територій.

Такі засідання робочих груп з розробки Стратегії регіонального розвитку Херсонської області на період до 2027 року проводитимуться на кожному етапі роботи з метою розгляду та обговорення напрацьованих матеріалів.

«Сподіваюся, що сукупність знань та вмінь членів робочої групи забезпечить достатній рівень для успішної підготовки кожного сегмента Стратегії. Це надзвичайно важливий фундаментальний документ, за яким влада і громада Херсонщини мають розбудовувати область», - підсумував т.в.о. голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости