Розклад заходів на Водохреща у Херсоні


16 января 2018 года.

У п'ятницю, 19 січня, з 12:00 до 16:00 на міському пляжі «Гідропарк» на честь Богоявлення Господнього збираються всі бажаючі взяти участь у святковому богослужінні. Духовенство Української православної церкви Київського патріархату проведуть служіння, присвяченому Водохрещенню, а кожний бажаючий матиме змогу набрати свяченої води та омитися Божою благодаттю!

Тут же, у «Гідропарку», козацька громада Херсонщини теж запрошує на святкування Богоявлення, де частуватимуть кулішем мешканців та гостей міста. А учасники бойових дій АТО почуватимуть всіх козацькою щербою.

Того ж дня на міській набережній в Херсоні (проспект Ушакова, 2) о 13.30 Херсонська єпархія Української православної церкви Київського патріархату запрошує на урочистості з нагоди свята Богоявлення, де відбудеться служіння, освячення водних просторів Дніпра і хрещенські купання.

Для забезпечення безпеки громадян під час Водохреща оперативно-рятувальні підрозділи обласної служби ДСНС нестимуть чергування у місцях найбільш масового заходу громадян у воду. Для того, щоб уникнути надзвичайних ситуацій на кожному пункті встановлять спеціальні палатки для перевдягання та закликає бути обережними під час купання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости