Роспропагандисти створили маніпулятивне відео про Херсон з грубими фактичними помилками

Роспропагандисти створили маніпулятивне відео про Херсон з грубими фактичними помилками
05 / 07 / 2022

Так званий «Історичний відеоролик про Херсон, в якому наочно показаний негативний вплив України на регіон» розповсюджується російськими пропагандистськими медіа.

Люди, які створили цей ролик, вдалися до неприхованих маніпуляцій, а також допустили значні фактичні помилки, проявили просто феноменальні недбалість і непрофесіоналізм.

Скрін з Телеграм-каналів

В ролик про Херсон вставлені кадри, зняті в окупованому рашистами місті Токмак Запорізької області.

Тоемак

Токмак

Також, розповідаючи про проблеми, які виникли в Херсоні в 90-ті роки минулого сторіччя, автори ролику роблять винною в усьому Україну. При тому, що є очевидний факт: економіку колишнього СРСР розвалили не «бандерівці», а люди, які вийшли з радянської системи. Саме вони не змогли працювати в нових умовах, стали крадіями та шахраями. До того ж в пострадянській росії проблеми в той час були значно більшими, ніж в Україні, криза була значно глибшою. Але про це в ролику, звісно, не згадується.

В ролику російські пропагандисти вкотре повторюють неодноразово спростований міф про «взяття Херсону без бою». Але Херсон не є «рускім горадам» і херсонці не є частиною «рускава міра».

Пропагандисти в ролику ставлять в заслугу окупантам роздачу так званої «гуманітарки», але до російського вторгнення мешканці міста не потребували такої допомоги.

Гуманітарка від Єдиної Росії

На кадрах про роздачу гуманітарної допомоги від окупантів можна помітити "гауляйтерів" Херсонщини Володимира Сальдо та Кирила Стремоусова, які прийшли "спілкуватися з народом" в супроводі охорони й медіа-обслуги. Під час створення ролику й були використані кадри, зняті "ескортом" Сальдо й Стремоусова.

Сальдо й Стремоусов в Ювілейному 

До окупації Херсон і Херсонщина були дійсно далекими від економічного процвітання, але люди мали роботу й могли забезпечувати власний добробут.

В кінці ролика пропагандисти обіцяють відродження економіки й можливість для людей «будувати власне майбутнє». Але херсонці не хочуть майбутнього під дулами рашистських автоматів, вони вірять в ЗСУ й чекають на визволення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости