Російський міністр освіти Сергій Кравцов відвідав окуповану частину Херсонської області.
Міністр обмежився лише відвідуванням міста Генічеська, яке зараз є «адміністративним центром» окупованої частини Херсонської області.
Цього разу, як повідомляє окупаційна адміністрація регіону, Кравцов «відвідав школу №1 у Генічеську, …зустрівся з юними жителями Херсонської області та обговорив ініціативу створення першого регіонального осередку відділення «Рух перших». В школі він дав дітям «цінні поради» і вручив якісь подарунки.
Відвідав міністр і Генічеський медичний коледж, де закликав студентів брати участь в російських освітніх проектах.
Також Кравцов в Генічеську зустрівся з педагогами-колаборантами, яких нагороджував і яким кланявся. Але на церемонії вручення шкільних автобусів казав про незадовільні результати тестування рівня знань учнів шкіл на окупованій частині Херсонщини.
Тоді виникає питання. За що російський міністр кланявся вчителям-колаборантам і за що їх нагороджував.
На цій церемонії Кравцов провів аналогію між фронтом військовим і «фронтом», на якому «б’ються» освітяни колаборанти. Тобто, натякнув, що вони взяли «квиток в один кінець», і згідно з українським законодавством можуть бути покарані хоч і не так суворо, як військові злочинці, але мало не здасться.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/kravtsov1-1024x576.jpg)
До речі, пропагандисти писали про 87 автобусів, але Сергій Кравцов начебто передав школам на окупованій частині Херсонщині. Але цих автобусів немає на жодному фото і відео на репортажах про візит.
Нагадаємо, Сергій Кравцов неодноразово незаконно відвідував Херсонську область і брав участь в пропагандистських заходах, влаштованих з метою показати наявність в окупованій області «російської освіти».