Російських окупантів у Херсонській області немає - активісти


10 марта 2014 года.

У районах Херсонській області російських військових, окрім двох місць, немає, а ті, хто є намірів просуватися вглиб області поки не демонструють.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Олександр Рудоманов, посилаючись на дані "Інформаційного Опору".

"Повідомлення про те, що російські війська перебувають уже "під Херсоном", за нашими даними не відповідають істині", - зауважив він .

За даними активістів, на ранок 10 березня в Херсонській області, на самому кордоні з Кримом, є одна точка, де окупанти вийшли на невелику відстань за адміністративні межі АРК, і одна точка, де знаходиться об'єкт ЧФ РФ.

"Це село Чонгар (розташоване в південно-східній частині півострова Чонгар, що з'єднує Крим з материком). Тут організовано два блок-пости агресорів. Нами тут ідентифіковані бронетранспортери БТР-80, кулеметні гнізда, як мінімум один ПТУР", - зазначив Рудоманов.

"Також біля Генічеська у Херсонській області знаходиться станція гідрографічної служби Чорноморського флоту РФ "Марс-75" (ця радіонавігаційна станція знаходилася тут задовго до вторгнення)", - додав він.

За інформацією активістів, в інших районах Херсонської області окупанти не виявлені, наміри просуватися вглиб області вони поки не демонструють.

Теги: крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости