Російські загарбники розстріляли п'ятьох полонених у селі Нововознесенське на Херсонщині, - ЗМІ

Російські загарбники розстріляли п'ятьох полонених у селі Нововознесенське на Херсонщині, - ЗМІ
09 / 05 / 2022

Окупанти розстріляли п'ятьох полонених у підвалі школи в селі Нововознесенське Херсонської області. Про це повідомило британське видання "The Times".

Журналіст "The Times" поспілкувався з колишнім бранцем російських загарбників у Нововознесенському, якого звати Григорій. Йому 20 років.

gr

Григорій та його друг потрапили у російський полон 8 квітня, коли допомагали сусіду полагодити пошкоджене вибухом вікно.

Російські окупанти звинуватили хлопців у передачі інформації про їх позиції Силам оборони України і побили їх. Особливо сильно дісталось другу Григорія.

Тричі протягом дня Григорію влаштовували інсценування страти біля стіни у дворі школи.
Також у цей день українські військові невдало спробували звільнити Нововознесенське.

Були втрачені мінімум 5 військовослужбовців, які потрапили до полону і були доставлені до підвалу школи Нововознесенського.

Солдатів допитували і катували, засовуючи їх голови у відро з водою. Деяким з полонених відрізали частини пальців на ногах.

В якийсь момент один з українських бійців закричав загарбникам, що вони тут помруть. І тоді всіх українських військових розстріляли.

Після розстрілу полонених Григорій продовжував перебувати у підвалі. І тоді російські окупанти привели нових полонених. Серед них були мати та 23-річна сестра Григорія.

Загарбники сказали йому знайти та доставити жінок. Або вони зґвалтують сестру Григорія.
Але через декілька годин описаних вище окупантів змінили інші і ті відпустили полонених.

Чи сталось щось з сестрою Григорія, поки його не було - невідомо.
Після звільнення загарбники пропонували Григорію приєднатись до них.

Але він сховався від них і потім залишив Нововознесенське з іншим своїм другом. Зараз хлопці перебувають у Зеленодольську на Дніпропетровщині.

Григорія опитали представники української розвідки.
Його друга, який теж був у полоні, більше ніхто не бачив.

Раніше повідомлялось про те, що у Херсоні російські окупанти викрали колишнього директора одного з комунальних підприємств облради.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости