Російські загарбники "призначили" свого "керівника" інституту НААН у Херсоні

Російські загарбники
16 июня

Окупанти "призначили" свого "голову" Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук, який розташований у Херсоні.

Ним став колишній голова Бериславської районної ради Владімір Коновалов на прізвисько "Помідор".

Про це повідомляє "Центр журналістських розслідувань".

Захоплений інститут має великі масиви землі. За словами співрозмовників журналістів, Коновалов сам себе представив перед колективом установи.

kon1
Владімір Коновалов

Він сказав, що не збирається займатися наукою, бо в його плани входить "збір врожаю". Співпрацювати з Владіміром Коноваловим погодилась тільки одна людина.

Це заступник директора інституту з наукової роботи Сєргєй Коковіхін. До Бериславської районної ради минулого скликання Коновалов обрався від партії "Наш край".

Очолював райраду він завдяки протекції Віталія Булюка. До того Владімір Коновалов працював директором розташованого в селі Новокаїри підприємства "Вітал-Агро".

Дружина Коновалова Ольга є власницею нерухомості в тимчасово окупованому Сімферополі. Там їй належить квартира, будинок і земельна ділянка.

Також Владімір Коновалов у 2015 - 2020 роках сам неодноразово їздив на окупований росіянами піострів.

На це звертали увагу місцеві активісти, звертались до СБУ, але у спецслужбі відповідали про відсутність протизаконних дій у поїздках Коновалова.

Тепер Владімір Коновалов став колаборантом, як і багато інших його однопартійців по "Нашому краю".

Раніше повідомлялось про те, що у Херсоні викривач НАЗК служить російським загарбникам.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости