Російські окупанти заявили, що відкрили "коридор" для іноземних кораблів у Херсоні

Російські окупанти заявили, що відкрили
26 мая

Загарбники заявили, що відкривають два "коридори" для іноземних кораблів у Херсоні, інших чорноморських портах (у Миколаєві, Чорноморську, Очакові, Одесі та Южному) та Маріуполі.

На якій підставі російські окупанти відкривають якісь "коридори" з українських портів на узбережжі того ж Чорного моря - невідомо.

Так як Росія неодноразово заявляла, що Україна нібито сама замінувала Чорне море, чим спричинила блокування судноплавства.

Україна ці звинувачення відкидає і не заявляла про якісь роботи з проведення розмінування Чорного моря (крім ліквідації мін, що змивало на берег тої ж Одеси).

РФ про розмінування Чорного моря теж не повідомляла. Побоювання щодо безпечності російських "коридорів" підтверджує капітан одного з іноземних кораблів у Херсоні.

В ефірі одного з херсонських телеканалів він нещодавно заявив, що не виходить у море через ймовірність натрапити на міни і чекає подальших розпоряджень.

Раніше повідомлялось про те, що російські окупанти не можуть відновити роботу Херсонського морпорту, бо самі ж його і розікрали.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости