Російські окупанти не хочуть платити соціальні виплати на Херсонщині

Російські окупанти не хочуть платити соціальні виплати на Херсонщині
22 апреля

Нестабільні соціальні виплати, схиляння фермерів до співпраці, крадіжка техніки: каховський журналіст Олег Батурин в ефірі телеканалу Еспресо розповів про те, як живе Херсонщина в окупації.

"Донедавне соціальні та пенсійні виплати, зарплати бюджетникам виплачувалися більш-менш стабільно, проблеми почалися зараз. На сьогодні маємо суттєві затримки, однак перспективи виплат все одно поки незрозумілі. Знаю, що і державна, і обласна влада намагаються вирішити це питання", - зазначає Батурин.

За словами журналіста, обурені люди у Каховському районі приходили до окупаційної влади та запитували, як їм жити далі.

"Багатодітна жінка розповіла їм (окупантам, - ред.), що раніше отримувала щомісячну соціальну допомогу у розмірі 12 тисяч гривень, на що росіяни сказали "ні, таких грошей у нас нема, але на 2 тис. грн в місяць можете розраховувати", - додає Батурин.

Наразі також намагаються вирішити питання і з виплатою зарплат вихователям дошкільних закладів.

На рахунок посівної в області, то Олег Батурин відзначає: так, окупанти дійсно пропонують місцевим фермерам співпрацювати і відбирають техніку, якщо аграрії на співпрацю не ідуть.

"Насправді ситуація дуже неоднорідна по всій області - хтось має можливість працювати, хтось ні, оскільки їхні підприємства розграбовані, запаси зерна знищені", - говорить Батурин.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости