Росіяни навіть не сподівались на таке, – у МВС розповіли про успішну операцію ЗСУ на Херсонщині

Росіяни навіть не сподівались на таке, – у МВС розповіли про успішну операцію ЗСУ на Херсонщині
18 июня

Окупанти не можуть швидко досягти успіху. Вони не думають, як обійти меншого суперника, а хочуть просто навалитися всією ордою.

Про це для 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів. Він зазначив, що українські військові не дають збити себе з ніг.

"У росіян немає інших планів, тому роблять все, що можуть, і йдуть ордою, але не досягають успіху. Очевидно, що на порядку денному в них буде оперативна пауза. Питання, чи вона настане в липні чи в серпні. Думаю, що до вересня вона в них точно буде. Єдине - що, можливо, ми їм цього не дозволимо, бо контратакуватимемо", - розповів радник.

За словами Андрусіва, виснаження в окупантів колосальне, оскільки гігантських розмірів угрупування, яке стоїть в районі Попасної впродовж двох тижнів, не може пройти 2 кілометри до траси Бахмут - Лисичанськ. Цього не дають зробити загарбникам українські військові.

"Недооцінка суперника - це класична помилка в спорті. Але вона трапляється і тут, коли вже почався бій, вони не знають, що з цим робити", - сказав Андрусів.

Як зазначив радник, складність боротьби на Херсонщині тільки в тому, що бракує озброєння, але там військові провели настільки вдалу операцію, що її треба викладати військових ВУЗах.

Наші захисники настільки розумно вчинили, що цього росіяни навіть не сподівалась. Вони захопили плацдарм, який ніхто не вважав цінним. Він між Снігурівською і Давидовим Бродом і дає нам можливість рухатись в трьох напрямках і ніхто не знає, в якому ми це робитимемо,
- зазначив Андрусів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости