Побиття, катування електрострумом і водою, психологічний тиск, погрози вбивством: ці та інші методи впливу застосовували росіяни на викрадених херсонців під час окупації міста.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/0fb1f6b0-d370-4a2a-b54d-deff453594fe-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/230e649e-4d30-4f7e-b353-ad9774354789-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/210795ce-7ba6-4893-ac6a-92b3655868e0-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/617179c2-1cce-4893-b5d7-d71aa88bce66-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/cc62c7b2-0cda-42b0-bf66-7622fef94979-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/cd4dbe59-4dbe-4166-8975-2330fd2cf4c3-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/f7949c02-44c2-4512-bcf6-0801593aaa9d-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/fdb84a44-021a-420c-a986-757d945fdcbf-1024x682.jpg)
Окупантські катівні розміщувалися в кількох місцях: в підвальних приміщеннях Головного управляння МВС в Херсонській області, які були законсервованими протягом вже багатьох років; в ізоляторі тимчасового тримання, в слідчому ізоляторі, у виправних колоніях, в інших місцях.
В тих же приміщеннях окупанти і жили. Навіть розважалися. Так, влаштовували тир, де мішенями для стрільби були забрані у херсонців книжки про визвольну боротьбу українців на початку ХХ сторіччя.
Нагадаємо, росіяни ставлять мешканцям ТОТ «особливу позначку» у паспортах.