У Дніпровському районі окупанти вчергове атакували дроном машину “швидкої”.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
Під час атки постраждали двоє медичних працівників – 64-річна жінка та 65-річний чоловік. У них діагностовано контузії та мінно-вибухові травми.
Внаслідок удару також пошкоджено службову автівку: вибито лобове й заднє скло, уламками пробито двері.
Раніше у Херсоні провели термінову евакуацію пацієнтів з однієї з міських лікарень через погіршення безпекової ситуації.

