Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 1,6 мільярда гривень ПДФО


3 августа 2017 года.

За сім місяців 2017 року працедавці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 1550,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 516,3 млн. грн. або у 1,5 рази перевищує минулорічний показник.

Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні зведеного бюджету регіону та складає 45,2 відс. від загальних надходжень.

Місцеві скарбниці нашої області отримали 74,2 відс. від зібраного податку, який є основним джерелом надходження бюджетів Херсонщини. А це - 1151,3 млн.грн. для бюджетів херсонських громад. Окрім того, майже чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 399,3 млн.грн. спрямовано до державного бюджету.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим, системна виплата офіційної заробітної плати роботодавцями області якісно впливає на надходження з податку на доходи фізичних осіб. Завдяки відповідальності значної частини херсонських працедавців бюджети усіх рівнів, і в першу чергу територіальні громади, отримують найбільшу частку податкових надходжень для розвитку власної соціально-економічної сфери.

Теги: податки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости