Роботодавці Херсонщини сплатили понад 764 мільйона гривень ЄСВ


18 апреля 2018 года.

Упродовж першого кварталу цього року страхувальники Херсонщини сплатили до державних цільових фондів понад 764,5 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ). Це більш як на 26,6 відс. або 160,9 млн. грн. перевищує надходження ЄСВ попереднього року. 

Із загальної суми сплаченого ЄСВ на долю платників податків, які перебувають на обліку в Херсонській ОДПІ припадає понад 530 млн. грн. або 69 відсотків. Цьогоріч вони збільшили відрахування ЄСВ на 109 млн. гривень. Платники Новокаховської ОДПІ спрямували на соціальні потреби 174,6 млн. грн., а Генічеської ОДПІ - 59,3 млн. гривень.

Варто зазначити, що найбільше коштів на соціальні потреби перерахували роботодавці та бізнесмени Херсона - понад 386 млн. грн. ЄСВ, що складає більшу половину відрахувань ЄСВ на Херсонщині.

Нагадаємо, роботодавці зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок за ставкою 22 %, а також звітувати про суми нарахованого ЄСВ не пізніше 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, незалежно від того, чи нараховувався дохід найманим працівникам.

Теги: есв
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости