Роботодавці Херсонщини направили 674 мільйона гривень ЄСВ


16 марта 2020 года.

За січень - лютий 2020 року на соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення від роботодавців - платників податків Херсонщини надійшло 674 млн. грн. єдиного соціального внеску. Сума перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 11 відс. або на 67, 9 млн. гривень внеску.

Найбільші суми ЄСВ або 68 відс. від загальних надходжень перерахували платники податків Херсонського управління. Це складає 457,4 млн. грн. та на 45,7 млн. грн. більше ніж торік. Платники, які перебувають на податковому обліку Новокаховського управління, внесли 166,1 млн. грн. єдиного соціального внеску. Це перевищує показники 2019 року на 12 відс. або на 18,3 млн. грн. єдиного соціального внеску. Суб'єкти господарювання Генічеського управління сплатили 50,5 млн. грн. єдиного соціального внеску, що на 3,9 млн. грн. більше за минулорічний період.

Херсонські роботодавці активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат громадянам нашої області, а також створенню нових робочих місць та розвитку прозорого і конкурентного бізнес - середовища.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости