Робоча група Херсонської ОДА пропонує створити на території області п’ять районів


1 августа 2019 года.

30 липн в ХОДА відбулось засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області.

На засіданні опрацювали питання стосовно сучасних вимог і європейських стандартів адміністративно-територіального устрою (далі - АТУ).

"Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило та запропонувало для Херсонської області утворити три проектні одиниці АТУ з центрами у місті Херсон, Нова Каховка та Генічеськ. На сьогодні, починаючи з 2015 року, коли вступила в дію реформа децентралізації, в області утворено 31 об`єднану територіальну громаду, що складає 33% від площ Херсонщини, на яких проживає 62% населення від загальної кількості жителів регіону", - звернув увагу  перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій.

Директор Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Віктор Короленко наголосив, що на ряду зі створенням адміністративно-територіальних центрів є потреба у збільшенні кількості госпітальних округів. Якщо дотепер їх було чотири (Херсонський, Новокаховський, Бериславський та Генічеський), то є потреба у створенні п`ятого - Чорноморського.

«Потрібно розділити Херсонський госпітальний округ на два окремих, адже до його меж входить більше 600 тисяч населення, а рекомендована кількість громадян на округ становить 250 тисяч осіб», - пояснив Віктор Короленко.

За результатами обговорення було прийняте рішення про подачу на розгляд до Мінрегіонбуду проекту щодо створення п`яти укрупнених районів з центрами:

- Херсон (Херсон, Білозерський район та Олешківська ОТГ);
- Нова Каховка (Нова Каховка, Каховка, Каховський, Великолепетиський, Верхньорогачицький, Горностаївський і частина Чаплинського району);
- Берислав (Бериславський, Великоолександрівський, Високопільський, Нововоронцовський райони);
- Генічеськ ( Генічеський, Новотроїцький, Нижньосірогозький, Іванівський райони та Асканія-Нова ОТГ);
- Скадовськ (Скадовський, Каланчацький, Голопристанський, місто Гола Пристань і Олешківский райони без Олешківської ОТГ).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости