Рятувальники Каховщини під час рейду нагадали громадянам правила відпочинку у лісах

Рятувальники Каховщини під час рейду нагадали громадянам правила відпочинку у лісах
7 июня 2016 года.

У теплі погожі дні громадяни часто вирушають на відпочинок до лісу. Звичайно, цей процес не обходиться без розведення вогню. Тому рятувальники Каховського району з метою збереження лісів, життя і здоров'я громадян постійні проводять рейди з представниками поліції й лісового господарства у місцях такого відпочинку.

В основному такі рейди здійснюються у вихідні дні, коли найбільше громадян влаштовують пікніки. От і на завершення минулого тижня у неділю рятувальники відвідали сосновий бір - найулюбленіше місце відпочинку каховчан. І справді, відпочиваючих було дуже багато - великими молодіжними компаніями, родинами з дітками. Люди робили барбекю, смажили м'ясо, запікали картоплю та овочі.

Представники Служби порятунку підходили до таких груп, вручали їм тематичні листівки і нагадували про необхідінсть по завершенню відпочинку ретельно загасити полум'я, залити його водою або ж присипати піском чи землею. А також не забути прибрати за собою сміття - що не лише спотворює прекрасні природні краєвиди, а й в окремих випадках може призвести до самозаймання.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Теги: лес
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости