Рятувальники Херсонщини провели рейди з роз’ясненя правил безпечного відпочинку на воді

Рятувальники Херсонщини провели рейди з роз’ясненя правил безпечного  відпочинку на воді
01 / 07 / 2016

30 червня в обласному центрі та у всіх районах області представники Служби порятунку «101» провели профілактичні рейди з роз'яснення громадянам правил поводження під час відпочинку на воді. Такі заходи зумовлені тим, що в регіоні є багато водних об'єктів, куди масово приїжджають на відпочинок не лише місцеві жителі, а й відпочивальники з усіх куточків України та навіть із зарубіжжя. На даний час якраз припадає пік курортного сезону.

Зокрема, рятувальники активно проводять розяснювальну роботу на пляжах Чорноморського та Азовського морів, Каховського водосховища, в акваторіях річок Дніпро та Інгулець, у місцях офіційно дозволених для купання та у місцях стихійного відпочинку.

Фахівці обласної служби ДСНС суворо нагадують людям про те, що для відпочинку необхідно вибирати місця, де є рятувальні пости, де чергують матроси-рятувальники, де перевірене дно. Під час купання не запливати за буї, не влаштовувати небезпечних ігор з пірнанням та підтопленням, тих, хто знаходиться поряд, не стрибати у воду з мостів, пірсів та платформ. У морі не можна заходити у воду в штормову погоду, бути уважними під час купання на матрасах, адже хвилі такі плавзасоби легко несуть по воді, і можуть віднести у відкрите море. Загальне правило для всіх - це не перебувати довго під палючими сонячними променями, не заходити у воду в стані алкогольного сп'яніння, навіть на мить не залишати без нагляду дітей.

Окремо хочеться звернути увагу громадян на купання у каналах. Саме ці водні об'єкти є найнебезпечнішими, вони абсолютно не пристововані для такого дозвілля, а навпаки - плавати, а тим більше пірнати, у них суворо заборонено.

Всі перераховані правила громадянам необхідно пам'ятати і користуватися ними під час відпочинку, щоб він був радісним і корисним. Рятувальники ж у свою чергу і надалі проводитимуть такі профілактичні заходи, під час яких вони не лише розповідають відпочивальникам правила безпеки на воді, а й роздають профілактичні листівки, пам'ятки, розміщають їх у місцях з масовим перебуванням людей, надають для озвучення по об'єктовому радіо.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости