Ремонт завершиться у грудні: на самоплинному колекторі у Херсоні тривають роботи


25 ноября 2020 года.

Другий тиждень ремонтують колектор на проспекті 200 років Херсона. У міському бюджеті на це передбачили 3,2 мільйони гривень. Роботи мають закінчити у середині грудня.

Про це у Суспільному розказав директор Херсонського водоканалу Михайло Чемерис.

За його словами, це другий етап ремонтних робіт. Першу частину виконало управління капітального будівництва міської ради. Вони локалізували надзвичайну ситуацію місцевого значення і замінили труби.

Ремонт завершиться у грудні: на самоплинному колекторі у Херсоні тривають роботиСуспільне Херсон
Другу частину робіт наразі виконує підрядна організація з Миколаєва, яка виграла тендер.

"Технологія ця передбачає не суцільну розкопку по трасі колектора, а розкопку так званих стартових котлованів. Від цього стартового котловану за допомоги спеціальних пристроїв трубу проштовхують в одну, в іншу сторону. Це допомагає зекономити кошти, тому що не треба виконувати великий обсяг земляних робіт, а тільки 1 чи 2 стартових котловани, в залежності від стану труби", - розповів Михайло Чемерис.


Нагадаємо, аварія на самоплинному колекторі сталась у травні поточного року. Провалився грунт, який перекрив прохід стічним водам, тоді директор Херсонського водоканалу сказав, що колектор був побудований ще у 80-ті роки минулого століття і давно потребує капітального ремонту. На місці аварії цілодобово чергували працівники херсонського водоканалу. Щоб не відключати воду жителям мікрорайону, були встановлені дві помпи для перекачки.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости