Психологи ДСНС провели мім-терапію для дітей-переселенців

Психологи ДСНС провели мім-терапію для дітей-переселенців
22 / 03 / 2017

Психологи обласної служби ДСНС вже більше року плідно співпрацюють із дітьми, які разом і батьками прибули на Херсонщину із зони проведення антитерористичної операції. Вони організовують для них різноманітні види арт-терапій, участь в яких допомагає дітям краще адаптуватися до нових умов життя, середовища, а головне забути події, які викликають тривогу та страх.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Херсонській області.

22 березня на запрошення директора НВК «Загальньоосвітня школа І-ІІ ступенів - Ліцей журналістики, економіки та правознавства» на урок до шестикласників, серед яких є діти з родин переселенців, завітав психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення рятувального відомства. Цього разу учням була запропонована мім-терапія, що є різновидом групової арт-терапії для дітей, які мають психологічні труднощі в різних сферах життя, зокрема в навчанні у школі, в спілкуванні з однолітками та дорослими. Вона допомагає дитині розкрити свій творчий потенціал, розвинути навички плавних, точних та виразних рухів, отримати досвід позитивного та невербального спілкування в групі, розвинути навички конструктивного спілкування, що дозволить в подальшому навчитися ефективно вирішувати різні важкі, конфліктні ситуації.

Хлопці та дівчата були розділені попарно та показували свою проблему без слів і звуків, лише мімікою лиця та жестами рук. Учні, які стежили за їх діями, намагались вгадати, що це за проблема та вносили пропозиції для її вирішення.

Результат порадував фахівця, оскільки ніяких відхилень у психологічному стані або ж труднощів у спілкуванні з однолітками через пережиту стресову ситуацію у дітей виявлено не було.

 

Теги: дснс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости