Протягом вересня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасили чотири державні підприємства


21 октября 2016 года.

За січень-вересень 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста зменшилась на 2 млн.569,2 тис. грн., та на 01 жовтня цього року становила 8 млн.589,6 тис. грн, повідомляють в управлінні соціальної політики міської ради.

Заборгованість мали 23 підприємства усіх форм власності та господарювання. З них ( у відсотках від загальної суми заборгованості):

- 70 % - 10 економічно активних підприємств (5млн.983,9 тис. грн.);

- 19% - 8 підприємств-банкрутів ( 1 млн. 623,3 тис. грн.);

- 11% - 5 економічно неактивних підприємств (982,4 тис. грн.).

Протягом вересня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасили чотири державні підприємства: ДЗ «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» (548,7 тис. грн.), ДП «Херсонський облавтодор» (330,8 тис. грн.), ДП «Херсонський завод суднового обладнання та суднової арматури» (48,2 тис. грн.) та «Інститут зрошуваного землеробства національної академії аграрних наук України» (33,6 тис. грн.)

В межах повноважень, визначених чинним законодавством, виконавчі органи Херсонської міської та районні у місті ради проводять скоординовану роботу та тримають на постійному контролі питання своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях, розташованих на території міста.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-вересня 2016 року проведено 30 засідань цих комісій, заслухано 278 керівників підприємств-боржників.

На вищевказаних комісіях заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників, здійснюється поглиблений аналіз причин наявності заборгованості та визначаються шляхи погашення існуючої та запобігання нової заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости