Протягом січня - травня Держаудитслужба в Херсонській області забезпечила відшкодування втрат на суму 6,7 млн грн.


24 / 06 / 2020

Правоохоронним органами передано 12 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудові розслідування.

До суду пред'явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн грн.

Окрім того, завершено моніторинг 110 закупівель, за результатами якого попередженовитрачання коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства у сфері закупівель на загальну суму 287,4 млн грн, зокрема, шляхом відміни торгів очікуваною вартістю 262,3 млн грн та розірвання договорів на суму 25,1 млн грн.

До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 9 заходів впливу,передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 3-х випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 6 - попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 5,6 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 - до матеріальної, 7 - до дисциплінарної, звільнено із займаної посади - 2.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости