Протягом двох місяців на Херсонщині видали понад 15 тисяч закордонних паспортів

Протягом двох місяців на Херсонщині видали понад 15 тисяч закордонних паспортів
4 июля 2017 года.

Упродовж травня - червня поточного року міграційна служба Херсонщини оформила майже 15,5 тисяч закордонних паспортів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість охочих отримати біометричний документ для виїзду за кордон зросла більш ніж на 70 %. Всього за період січень-червень закордонним паспортом документовано близько 34 тисяч громадян - на 22% більше відносно минулого року.

Про це повідомляє Іоанна Євич, головний спеціаліст із зв'язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Херсонській області.

Найбільша кількість звернень для отримання відповідної послуги надходить до Управління та територіальних підрозділів міграційної служби в місті Херсоні, в той же час до районних відділень області звертається значно менше громадян. Нагадуємо, що оформити біометричний документ для виїзду за кордон можна у будь-якому відділенні міграційної служби по всій території України незалежно від реєстрації місця проживання. Тому, задля зручності громадян та уникнення черг при отриманні адміністративної послуги, радимо звертатися до найближчих підрозділів міграційної служби. На Херсонщині оформлення закордонного паспорта здійснюється в кожному районі області, окрім Верхньорогачицького. Вартість закордонного паспорта становить 557 грн. 32 коп.(не пізніше 20 робочих днів). У випадку термінового оформлення (не пізніше 7 робочих днів) вартість - 810 грн. 32 коп.

Управління міграційної служби Херсонщини радить громадянам, які не планують здійснювати термінових поїздок за кордон , не створювати ажіотажу та деякий час зачекати аби оформити документ в комфортних умовах. також мешканцям нагадують: закордонний паспорт старого зразка є чинним до закінчення терміну його дії та у разі наявності в ньому діючої візи надає право подорожувати країнами ЄС без віз.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости