Протягом 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 22,9 тис. осіб


10 января 2018 года.

Із січня по грудень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 33,4 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,2 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 22,9 тис. осіб.

Упродовж поточного року роботодавці області надали до служби зайнятості 24,0 тис. вакансій, що на 6% більше минулорічного показника.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Впродовж січня-грудня 2017 року 414 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 5,1 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 5,1 тис осіб з числа безробітних.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости