Прокуратурою АР Крим отримано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо керівника збройного формування


16 марта 2017 года.

Прокуратурою Автономною Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою громадянина України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 260 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, керівництво не передбачених законами України воєнізованими формуваннями).

Встановлено, що він у лютому 2014 року вчиняв умисні дії направлені на зміну меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, що призвело до тяжких наслідків. Окрім того, вказана особа втупила до не передбаченого законами України збройного формування, здійснювала керівництво зазначеного формування, метою діяльності якого було вчинення дій, пов'язаних із захопленням державної влади в Автономній Республіці Крим та створення для цього загонів самооборони.

Підозрюваний перебуває у розшуку та переховується від органів досудового розслідування на тимчасово окупованій території України.

Ухвалою Херсонського місцевого суду Херсонської області від 14 березня 2017 року надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні.
Прокуратурою постійно вживаються заходи щодо забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінальних проваджень, пов'язаних з посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України, а також невідворотності кримінального покарання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости