Прокуратура та поліція Криму повідомили про підозру учасникам ОЗУ, які вербували українських моряків для перевезення нелегальних мігрантів


14 апреля 2020 года.

Прокуратура автономії спільно зі слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі повідомили про підозру трьом учасникам організованої групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми).

Досудовим розслідуванням встановлено, що починаючи з 2011 року троє мешканців Херсонської області підшукували та вербували українців, у тому числі, мешканців тимчасово окупованої території АР Крим, які перебували у скрутному матеріальному становищі. Надалі, обвинувачені, шляхом обману, експлуатували вказаних осіб у якості членів екіпажів для переправляння морем з території Турецької Республіки до країн ЄС нелегальних мігрантів переважно з Близького Сходу.

Встановлено, ряд потерпілих від протиправних дій зловмисників були затримані правоохоронними органами країн ЄС, заарештовані та поміщенні до місць позбавлення волі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости