Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно митника, який обвинувачується у завданні державі збитків на 172 тисячі гривень


3 июля 2020 года.

Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт щодо старшого державного інспектора митого оформлення посту «Херсон-порт» митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

У ході розслідування встановлено, що упродовж 2016-2018 років інспектор митного оформлення, порушуючи вимоги Митного кодексу України, зловживаючи своїм службовим становищем здійснював митне оформлення суден закордонного плавання поза приміщенням митного посту «Херсон-Порт», за що передбачена плата у сумі 20 євро, при цьому до декларації інспектор вносив відомості про здійснення митного контролю у приміщенні митного поста за що сплата мита не передбачена. Внаслідок вказаних дій підозрюваного, зазначені митні платежі до бюджету не надходили, що спричинило збитки державі на суму понад 172 тисячі гривень.
Досудове розслідування здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости